نرم افزار حفاظت و قفل گذاری فیلم نسخه ویندوز 2022

قفلگذاری و حفاظت فیلم های آموزشی password protect video master نرم افزار password protect video master حفاظت و قفلگذاری انواع فایل های ویدئو و آموزشی نرم افزار حفاظت و قفلگذاری فیلم و پکیج آموزشی بهترین و قویترین نرم افزار قفل گذاری، حفاظت، لایسنس گذاری فیلم ها و ویدیوهای آموزشی

نرم افزار حفاظت و قفل گذاری فیلم نسخه ویندوز 2022
Password Protect Video Master Final Original

نرم افزار اورجینال Password Protect Video Master 10.0.0.1 

(2022)

این نسخه از نرم افزار در سال 2022 توسط کمپانی سازنده به روز رسانی و باگ های نسخه v8.1(2021) برطرف شده است!

خرید نسخه اورجینال و ضمانت تحویل در کمتر از ۳ ساعت، به صورت مادام العمر به همراه فیلم آموزشی کامل و جامع فارسی توسط تیم پشتیبانی بایولاک.

* در نسخه 10 مشکل واترمارک کردن فیلم ها که در نسخه 8.1 با مشکل پخش روبرو می شد نیز حل شده است.

توجه!!!: این نسخه جدیدترین ورژن اورجینال می باشد و مشکلات و باگ های نسخه‌ی کرک شده قدیمی را ندارد. (ورژن 10.0.0.1 کرک نشده است)!

به عنوان مثال:

هرگز فیلم های حفاظت شده پس از ۲ دقیقه از آغاز پخش به طور ناگهانی بسته نمی شوند زیرا این یک نسخه اورجینال از نرم افزار می باشد.

همچنین نسخه های کرک شده دارای ۲ حفره امنیتی جدّی می باشند که پس از حفاظت، فیلم هایی که تصور می شود حفاظت شده اند به راحتی در دسترس قرار خواهند گرفت (توسط تیم امنیتی بایولاک تست شده است).

توجه توجه توجه توجه توجه توجه!!!

آیا پس از حفاظت توسط این نرم افزار می توان فیلم های آنرا کرک یا استخراج نمود؟

توجه نمایید درصورتی که لایسنس اورجینال را از بایولاک تهیه نمایید فیلم های شما امکان کرک و استخراج ندارند زیرا تیم پشتیبانی بایولاک (دکتر صفری) با بیش از ۱۸ سال تجربه در زمینه مهندسی معکوس و امنیت نرم افزار صرفاً به مشتریانی که لایسنس اورجینال را از بایولاک تهیه نمایند خدمات ویژه ای ارائه می دهد تا فیلم های حفاظت شده آن ها قادر به استخراج، دیکریپت و کرک نباشند. ورود به صفحه خدمات ویژه

نرم افزار Password Protect Video Master

ابزاری قدرتمند و آسان برای رمزگذاری ویدیو است. با استفاده از نرم افزار Password Protect Video Master ، می توانید ویدیوها و فیلم های آموزشی خود را که برای آن ها زحمات فراوان کشیده اید را رمزگذاری و قفل گذاری نمایید ، تا هرگز ویدئو های شما به دست افراد سودجو کپی نشوند.

چگونه از فایلهای ویدیویی محافظت کنیم؟

    این نرم افزار فایل های ویدئویی و حتی صوتی را با رمز عبوری که مشخص کرده اید رمزگذاری می کند ، سپس فیلم و یا فایل صوتی را به یک فایل EXE تبدیل می کند که فقط با ارائه رمز عبور و انحصاراً برروی یک کامپیوتر می توان آن را پخش کرد. این برنامه از اکثر فرمت های ویدئویی شامل wmv ، avi ، mpg ، vob ، mov ، mp4 ، flv ، mkv و سایر فرمت ها پشتیبانی می کند.

چگونه کاربران و مشتریان شما فایل های ویدیویی که محافظت کرده اید را مشاهده نمایند؟

     از آنجا که فیلم های آموزشی شما توسط یک لایسنس رمزگذاری شده است ، هنگامی که کاربر می خواهد فیلم آموزشی شما را مشاهده نماید، یک کادر  ظاهر می شود و از کاربر خواسته می شود تا رمز پخش فیلم خود را وارد نماید. این کادر  شناسه دستگاه رایانه کاربر را نشان می دهد (یک شناسه منحصر به فرد برای آن دستگاه و فیلم). کاربر می تواند شناسه دستگاه خود را برای شما ارسال کند و شما می توانید بر اساس شناسه دستگاه کاربر ، یک رمز عبور (لایسنس انحصاری فقط برای کامپیوتر همان کاربر) ایجاد کنید. پس از آن کاربر می تواند از این لایسنس که فقط مختص خود اوست برای پخش فیلم های آموزشی در رایانه خود استفاده نماید.

(دانلود نسخه آزمایشی نرم افزار)

قیمت نسخه اورجینال نرم افزار:

۱,۹۹۹,۰۰۰ تومان

خرید و پرداخت

  • فیلم راهنمای کامل فارسی استفاده از نرم افزار که توسط تیم پشتیبانی بایولاک تهیه شده است به همراه لایسنس اورجینال ارائه می گردد.

  • توجه نمایید تیم پشتیبانی بایولاک صرفاً فروشنده لایسنس اورجینال این نرم افزارها می باشد و هیچ گونه مسئولیت فنی در قبال این نرم افزارها که مربوط به کمپانی تولید کننده آن می باشد ندارد، لطفاً قبل از خرید نسخه آزمایشی را با دقت بررسی نمایید.

جهت سفارش و خرید نسخه اورجینال و تحویل کمتر از ۳ ساعت (تضمینی) تماس حاصل فرمایید:

۰۹۱۳-۳۹۳-۰۹۸۷