نرم افزار حفاظت و قفل گذاری پی دی اف 2021

نرم افزار Password Protect PDF Master v7.1 (2021)، قفل گذاری پی دی اف، بهترین حفاظت و قفل پی دی اف، حفاظت و قفلگذاری PDF

نرم افزار حفاظت و قفل گذاری پی دی اف 2021
جدید ترین نسخه نرم افزار Password Protect PDF Master
نرم افزار حفاظت و قفل گذاری پی دی اف 2021

Password Protect PDF Master v7.1(2021)

  • این نسخه از نرم افزار در سال 2020-2021 توسط کمپانی سازنده به روز رسانی و باگ های نسخه v7.1(2014) به طور کامل برطرف شده است!

  • این نرم افزار نسخه (2021) 7.1 می باشد و با نسخه های قدیمی (2012) 7 و (2014) 7.1 که به دلیل باگ های امنیتی غیرقابل استفاده شده بودند بسیار متفاوت می باشد در نسخه جدید قابلیت های امنیتی بسیار زیادی اضافه شده است و بطور کامل تمامی حفره های امنیتی برطرف شده است و اکنون تبدیل به یک نرم افزار فوق العاده قدرتمند و قابل اعتماد شده است.

  • توسط این نرم افزار می توانید فایل های آموزشی از جمله کتاب و جزوه های خود را که به صورت پی دی اف می باشند قفل گذاری و حفاظت و غیرقابل کپی نمایید تا قابل فروش و کپی توسط افراد سودجو نباشند.

  • توجه توجه توجه توجه توجه توجه!!!

    آیا پس از حفاظت توسط این نرم افزار می توان فایل های اولیه حفاظت شده آنرا کرک یا استخراج نمود؟

    توجه نمایید درصورتی که لایسنس اورجینال را از بایولاک تهیه نمایید فایل های شما امکان کرک و استخراج ندارند زیرا تیم پشتیبانی بایولاک (دکتر صفری) با بیش از ۱۸ سال تجربه در زمینه مهندسی معکوس و امنیت نرم افزار صرفاً به مشتریانی که لایسنس اورجینال را از بایولاک تهیه نمایند خدمات ویژه ای ارائه می دهد تا فایل های حفاظت شده آن ها قادر به استخراج، دیکریپت و کرک نباشند. ورود به صفحه خدمات ویژه

(دانلود نسخه آزمایشی نرم افزار)

قیمت نسخه اورجینال:

۱,۲۹۹,۰۰۰ تومان

خرید و پرداخت

  • فیلم راهنمای کامل فارسی استفاده از نرم افزار که توسط تیم پشتیبانی بایولاک تهیه شده است به همراه نسخه اورجینال ارائه می گردد.

  • توجه نمایید تیم پشتیبانی بایولاک صرفاً فروشنده لایسنس اورجینال این نرم افزارها می باشد و هیچ گونه مسئولیت فنی در قبال این نرم افزارها که مربوط به کمپانی تولید کننده آن می باشد ندارد، لطفاً قبل از خرید نسخه آزمایشی را با دقت بررسی نمایید.

جهت سفارش و خرید نسخه اورجینال و تحویل کمتر از ۳ ساعت (تضمینی) تماس حاصل فرمایید:

۰۹۱۳-۳۹۳-۰۹۸۷