نرم افزار حفاظت و قفل گذاری فیلم آندروید 2021

حفاظت و قفلگذاری فیلم های آموزشی برای آندروید Android Video Protector ، android.password-protect-video

نرم افزار حفاظت و قفل گذاری فیلم آندروید 2021
Android Video Protector

نرم افزار  Android Video Protector 8.1

(2021)

  • برنامه‌ای کامل، سبک و قابل اعتماد برای کلیه دانشگاه ها، مدارس، اساتید، دبیران، موسسات علمی و آموزشی که هزینه های بسیاری صرف تولید محتوا و فیلم های آموزشی خود می کنند.
  • این برنامه به عنوان محبوب‌ترین نرم‌افزار محافظت از کپی‌رایت توسط تولید کنندگان معتبر محصولات آموزشی استفاده می شود تا جلوی تکثیر غیر مجاز ویدیوهای مدرسین و اساتید گرفته شود.
  • لایسنس این نرم‌افزار مادام‌العمر بوده و هرگز منقضی نخواهد شد و نیازی به صرف هزینه های سالانه جهت خرید لایسنس نمی باشد، بنابراین بهترین سرمایه‌ گذاری به همراه بازگشت چندین برابری سرمایه و سودآوری هنگفت می باشد!

انتخاب نوع نرم افزار براساس نوع کاربران شماست، مثلا اگر کاربران شما بیشتر با ویندوز ویدیوهای شما را می‌بینند بنابراین شما نسخه قفلگذار برای ویندوز را تهیه کنید اما اگر از گوشی موبایل برای دیدن ویدیو های آموزشی شما استفاده می‌کنند بنابراین بهترین روش خرید نرم افزار قفل‌گذار برای اندروید می‌باشد اما اگر کاربران شما هم ویندوزی هستند و هم اندرویدی بنابراین هر دو نسخه را تهیه کنید.

 (دانلود نرم افزار نسخه آزمایشی و رایگان)

 (دانلود اپلیکیشن اورجینال و رایگان آندروید)

(اپلیکیشن پخش فیلم فارسی و سفارشی شده)

قیمت نسخه اورجینال:

۱,۹۹۹,۰۰۰ تومان

خرید و پرداخت

  • فیلم راهنمای کامل فارسی استفاده از نرم افزار که توسط تیم پشتیبانی بایولاک تهیه شده است به همراه لایسنس اورجینال ارائه می گردد.

  • توجه نمایید تیم پشتیبانی بایولاک صرفاً فروشنده لایسنس اورجینال این نرم افزارها می باشد و هیچ گونه مسئولیت فنی در قبال این نرم افزارها که مربوط به کمپانی تولید کننده آن می باشد ندارد، لطفاً قبل از خرید نسخه آزمایشی را با دقت بررسی نمایید.

جهت سفارش و خرید نسخه اورجینال و تحویل کمتر از ۳ ساعت (تضمینی) تماس حاصل فرمایید:

۰۹۱۳-۳۹۳-۰۹۸۷