سؤالات متداول

- تعرفه ها و قیمت های محصولات دانش بنیان و خدمات بایولاک به چه صورت می باشد؟

کلیه تعرفه ها و قیمت ها در صفحه مرتبط با همان محصول و در ذیل توضیحات درج شده است.

- مزیت قفل بایولاک نسبت به سایر قفل های موجود چیست؟

مهمترین مزیت قفل بایولاک امنیت آن می باشد، به دلیل اینکه قفل بایولاک بر خلاف قفل های موجود هرگز از یک پکیج آماده برای قفل گذاری استفاده نمی نماید و به جهت آنکه کلیه مراحل قفل گذاری توسط بهترین و مجرب ترین افراد مسلّط به دانش مهندسی معکوس نرم افزار و هوش مصنوعی برنامه نویسی می گردد لذا به فضل الهی لایه های امنیتی این قفل غیرقابل نفوذ شده اند و هر لایه امنیتی مجهز به هوش مصنوعی اختصاصی می باشد و در مقابل کوچکترین تهدیدی به صورت کاملاً هوشمند پاسخ نشان می دهد از آنجائیکه پاسخ های قفل بایولاک کاملاً هوشمندانه، بدون اشتباه و منحصر به فرد می باشد لذا قفل بایولاک برخلاف سایر قفل های موجود همانند یک محافظ هوشمند از کلیه محتواهای تحت حفاظت خود با نهایت قدرت محافظت می نماید و آن ها را از گزند هرگونه سرقتی محفوظ می دارد.

- آیا قفل بایولاک نیز همانند سایر قفل های موجود داخلی و خارجی به راحتی کرک و کپی می شود؟

مرکز تحقیق و توسعه بایولاک با بیش از ۲۰ سال تجربه در زمینه کرک قویترین قفل ها، حفاظت ها و نرم افزارهای روز دنیا و اطلاع از نقاط ضعف آن ها، اکنون خود اقدام به تولید قفل بایولاک نموده است لذا قفل بایولاک به لطف خداوند متعال یکی از بهترین و قوی ترین قفل های ایرانی می باشد که جزو برترین قفل های قدرتمند دنیا محسوب می گردد و به همین دلیل توانسته علاوه بر مشتریان داخلی، اعتماد کمپانی های خارجی تولید کننده نرم افزار، بازی های کامپیوتری و محتواهای آموزشی را نیز جلب نماید.

 

- چرا قفل بایولاک همانند سایر قفل های موجود یک نرم افزار قفل گذاری در اختیار مشتریان قرار نمی دهد تا آن ها خودشان اقدام به قفل گذاری فایل ها نمایند؟

به جهت اینکه تاکنون هر حفاظتی در دنیا که یک نرم افزار قفل گذاری آماده جهت قفل گذاری به مشتریان خود ارائه کرده است محکوم به شکست بوده و طعمه و مضحکه کرکرها شده است لذا مرکز تحقیق و توسعه بایولاک با توکل به خداوند و بهره مندی از تجارب خود برای هر فایل کُدنویسی های متناسب و مختص با همان فایل را انجام می دهد لذا هر فایل و هر مجموعه با الگوریتم اختصاصی خودش قفل گذاری می گردد به همین دلیل لایه های امنیتی قفل بایولاک هوشمند بوده و در مقابل کوچکترین تهدیدی به سرعت واکنش نشان می دهد و از فایل های قفل گذاری شده به شدت محافظت و آن ها را غیر قابل نفوذ می نماید بنابراین ارائه چنین امنیت قدرتمندی هرگز توسط یک نرم افزار آماده امکان پذیر نمی باشد و شرکت هایی که چنین نرم افزارهای قفل گذاری آماده ای را به مشتریان خود ارائه می دهند و مشتریانی که اقدام به خرید چنین قفل هایی می نمایند هر دو مغبون و پشیمان خواهند شد و عملاً سرمایه خود را بر باد خواهند داد و خودشان با آغوش باز به استقبال ورشکستگی خواهند رفت.

 

- آیا پس از قفل گذاری امکان افزودن فایل های بیشتر به مجموعه قفل گذاری شده وجود دارد؟

بله، مدیران محصولات آموزشی می توانند پس از قفل گذاری اولیه و در هر زمان دلخواهی به تعداد نامحدود به مجموعه آموزشی یا فصل های خود فایل های بیشتری اضافه نمایند و بخش پشتیبانی بایولاک در مدت ۳-۱ روز فایل های جدید را قفل گذاری و تحویل مدیران محترم خواهد داد.

 

- آیا قفل بایولاک آنلاین می باشد و برای نمایش فیلم ها و پی دی اف های قفل گذاری شده نیاز به اینترنت دارد؟

خیر، بر خلاف قفل های موجود که برای پخش و نمایش فیلم های حفاظت شده نیاز به اینترنت دارند و به این بهانه به کلیه اطلاعات مهم کاربران دسترسی پیدا می کنند و اقدام به ثبت این اطلاعات می نمایند قفل بایولاک آفلاین می باشد و برای نمایش فایل ها نیاز به اینترنت ندارد.

 

- نحوه دریافت کُد فعال سازی قفل بایولاک توسط کاربران چگونه است؟

دریافت کُد فعال سازی از طریق پنل فعال سازی و در کمتر از یک دقیقه انجام می شود و چگونگی دریافت این کُد به صورت یک فیلم ۱ دقیقه ای آموزش داده شده است.

 

- آیا برای دریافت کُد فعال سازی می توان از موبایل، تبلت و سایر موارد غیر از کامپیوتر هم استفاده نمود؟

بله، کاربران برای دریافت کُد فعال سازی می توانند از هر وسیله ای (موبایل، تبلت، کامپیوتر و...) استفاده نمایند و پس از دریافت کُد فعال سازی آنرا در کامپیوتر مقصد وارد نمایند.

 

- آیا قفل بایولاک قابلیت نمایش فیلم ها و پی دی اف روی موبایل هم دارد؟

خیر، یکی از نقاط قوت قفل بایولاک عدم ارائه نسخه های ضعیف موبایلی می باشد و به دلیل امنیت فوق العاده پایین نسخه های موبایلی، قفل بایولاک هرگز نسخه موبایلی ارائه نخواهد داد و فقط از سیستم عامل ویندوز پشتیبانی می نماید.  

 

- آیا برای نمایش فیلم ها و پی دی اف های حفاظت شده توسط بایولاک نیاز به نصب پلیر می باشد؟

خیر، قفل بایولاک هیچ گونه پلیری را روی سیستم کاربران نصب نمی نماید و کاربران نیاز به نصب پلیر اضافی ندارند.

 

- آیا قفل بایولاک با کلیه نرم افزارها از جمله آنتی ویروس ها سازگاری دارد؟

بله، قفل بایولاک با کلیه آنتی ویروس های معتبر سازگار می باشد و در صورت هرگونه عدم سازگاری بخش پشتیبانی بایولاک راهنمایی های لازم را انجام خواهد داد و هیچ مشکلی وجود نخواهد داشت.

 

- آیا پنل دریافت کُد فعال سازی برای مشتریان و خریداران قفل بایولاک قابل مدیریت می باشد؟

بله، مدیران می توانند به صورت آنلاین و بدون محدودیت مکانی توسط هر وسیله ای (موبایل، تبلت، کامپیوتر و...) به پنل مدیریت لایسنس های مؤسسه خود وارد شوند و مدیریت کامل پنل فعال سازی از جمله: مدیریت کاربران، مدیریت لایسنس ها و اِعمال انواع محدودیت ها (تاریخ انقضاء، محدودیت دریافت و...) را انجام داده و پشتیبانی های لازم از کاربران خود را انجام دهند.

 

- آیا کُد فعال سازی کاربران با تغییر یا تعویض ویندوز غیر فعال خواهد شد؟

خیر، کُد فعال سازی به هیچ عنوان با تعویض یا تغییر ویندوز تغییر نخواهد کرد و به طور کلّی برای سیستم آن ها ثابت می باشد (کُد فعال سازی فقط در صورت تغییر سخت افزار غیر فعال خواهد شد) همچنین کاربران در هر زمانی با ورود به پنل فعال سازی خود می توانند کُد یا کُدهای فعال سازی خود را مشاهد و از آن ها استفاده نمایند.

 

- آیا برای طراحی پنل دریافت کُد فعال سازی از سیستم های مدیریت محتوای آماده مثل وردپرس یا مشابه آن استفاده شده است؟ 

خیر، از آنجائیکه سیستم های مدیریت محتوایی مثل وردپرس، جوملا، دروپال و مشابه آن بیشتر یک سیستم فروشگاهی می باشند و به هیچ عنوان مناسب سیستم های امنیتی نمی باشند و به دلیل امنیت بسیار پایین و وجود حفره های امنیتی فراوان مرتباً مورد حمله هکرها قرار می گیرند لذا مرکز تحقیق و توسعه بایولاک اقدام به طراحی و برنامه نویسی یک پنل اختصاصی و انحصاری نموده است که به لطف خدا کلیه موارد امنیتی در آن مورد توجه قرار گرفته است.

 

- عملکرد قفل بایولاک دیتا فلش به چه صورت می باشد؟

قفل گذاری به نحوی انجام شده تا اطلاعات موجود روی فلش فقط با وجود فلش اصلی و صرفاً روی همان سیستم هایی که کد فعالسازی آن ها فعال شده است قابلیت اجرا داشته باشند.

 

- آیا قفل بایولاک قبل از خرید نسخه دمو یا آزمایشی به صورت عمومی نیز ارائه می دهد؟

خیر، مشتریان محترم می توانند پس از اینکه محصولات آن ها توسط بایولاک قفل گذاری گردید و قبل از اینکه محصولات خود را منتشر نمایند هرگونه بررسی، مقایسه و سنجشی را بر روی محصولات قفل گذاری شده خودشان انجام دهند و در صورت وجود هرگونه مشکل امنیتی، تیم پشتیبانی بایولاک پاسخگو خواهد بود.

 

- نحوه ارسال فایل ها جهت قفل گذاری توسط بایولاک و مدت زمان انجام قفل گذاری چگونه می باشد؟

مشتریان می توانند فایل های خود را (فشرده و رمزگذاری شده) به صورت اینترنتی و یا از طریق پُست پیشتاز (حجم های زیاد) برای مرکز تحقیق و توسعه بایولاک ارسال نمایند و ظرف مدت حداکثر دو هفته فایل های آن ها قفل گذاری و پنل اختصاصی دریافت کُد فعال سازی آماده و شارژ می گردد که این مدت زمان برای فایل ها و مجموعه های بعدی کمتر خواهد بود (حداکثر یک هفته).

 

- محاسبه قیمت قفل گذاری در صورت تغییر تعرفه ها چگونه می باشد؟

ملاک محاسبه قیمت و صدور فاکتور برای مشتریان همان تاریخ ارسال فایل ها به مرکز تحقیق و توسعه بایولاک می باشد.

 

- آیا تغییر قیمت تعرفه ها شامل مشتریان سابق نیز می گردد؟

مشتریانی که از مدت سفارش و پرداخت آن ها کمتر از ۱ ماه گذشته باشد مشمول قیمت های جدید نمی شوند و در سفارش جدید همان تعرفه های سفارش قبل در نظر گرفته می شود.

   

- نحوه پرداخت آیا به صورت نقد یا اقساط انجام می شود؟

پرداخت بصورت نقد انجام می شود و پس از ارسال فایل ها به مرکز تحقیق و توسعه بایولاک حدود ۵۰ درصد مبلغ دریافت می گردد و در هنگام تحویل سفارش به مشتریان گرامی باقیمانده مبلغ دریافت خواهد شد و پس از تأیید پرداخت، فایل های قفل گذاری شده و اکانت پنل فعال سازی به همراه لایسنس ها در اختیار مدیران قرار خواهد گرفت.